Wrzesień w Big Book Cafe zapowiada się ciekawie! Jednym z fajniejszych wydarzeń będzie, tajemniczo brzmiący, koncert czytany. O co chodzi? Aktorki Aleksandra Justa i Julia Wyszyńska czytają z muzyką na żywo w tle! Bosko!

“Swing time” w Big Book Cafe
22. września w Big Book Cafe Aleksandra Justa i Julia Wyszyńska przeczytają Wam fragmenty powieści “Swing time” autorstwa Zadie Smith. To nie koniec super informacji! W doskonały klimat wprowadzi muzyka na żywo w wykonaniu Radka Łukasiewicza i niezwykły śpiew Matyldy Damięckiej. 

“W powieści „Swing Time“ pisarka powraca do Londynu swego dzieciństwa i osiedli zamieszkałych przez imigrantów. Ożywia atmosferę lat 80., prowadzi przez medialno-celebrycką gorączkę lat 90. XX wieku, aż do globalnego pejzażu z początku nowego stulecia.  W aktorskiej interpretacji skupimy się na elektryzujących wątkach relacji kobiet, jakie Smith oddała opisując przyjaźń dwóch dziewczynek zafascynowanych tańcem, a także portretując zmieniającą się przez lata więź córki i niezależnej, ale także emocjonalnie bezwzględnej matki” – czytamy w materiałach prasowych. 

To wyjątkowe wydarzenie, które w Warszawie nie zdarza się często. Macie szansę przeżyć coś naprawdę magicznego! Zajrzyjcie koniecznie!

Miejsce: Big Book Cafe
Data: 22. września
Start: 18.00
Wstęp wolny

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany