Przed nami pierwszy weekend września! Kiedy to zleciało?! Sprawdź, co robić, aby z przytupem pożegnać ten miesiąc! Co w ten weekend? Co tydzień wybieramy 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie. Zobacz, na co się skusić! Na podsumowanie wakacji załączamy TOP 100 najpopularniejszych utworów wakacji 2018 w TIDAL Polska. 

1. RIVER TOWN BY MAURYCY RA – już dzisiaj wpadajcie do River Town!  Jedynego miejsca nad Wisłą, gdzie nieposkromiona moc elektronicznej muzyki płomiennie romansuje z żywymi instrumentami, a całość przypieczętowuje spontaniczny wokal. Tej nocy zabrzmią saksofon, syntezator, gitara, beatbox, niesamowite wokale! Aleje pomostowego parkietu wypełniają się po brzegi, kobiety nigdy nie czuły się bardziej ponętnie, a mężczyźni tak uzdolnieni tanecznie. 
Data: 31. sierpnia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. CUDA WIANKI BY JAMESON –  wieczorek taneczno-zapoznawczy pod egidą kolektywu Panowie z Twardej. Znani i lubiani przez nadwiślańską gawiedź, znani z doskonałych występów na żywo, zadbają o Wasze dobre samopoczucie do białego rana. Przyświecać Wam będzie myśl muzyczna inżyniera Mamonia, szykujcie się więc na dzikie tańce, niespodziewane zwroty akcji, naszykujcie wygodne obuwie i wyposażcie się w podwójną dawkę dobrego humoru. Do zobaczenia!
Data: 31. sierpnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

 

3. SMOLNA: BLOOMA | CARLA ROCA | LEON B2B TRUANT –Nowy sezon na Smolnej nadchodzi. Pierwsi, którzy wystąpią w tym sezonie będzie to duet Blooma tworzony przez AGIMa i Deasa, przy wsparciu Leona b2b Truanta oraz debiutanckim występie Carla Roca. Na Patio zagrają Meicon b2b Weikum w formule all nite long,
Data: 1. września
Start: 23:30
Więcej info: FB EVENT

4. BACK TO THE NEW SCHOOL WITH INTERNATIONAL GIRLS – 1. września w Miłości powrót do nowej szkoły, poznacie co świeże ale bawić się będzie jak za starych czasów. z International Girls DJ’s!
Data: 1. września
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT5. TOMMY CASH | ADI NOWAK YOUNG IGI | HIP HOP WAVES WARSAW  – Hip Hop Waves Warsaw to nowy miejski festiwal dedykowany fanom dobrego rapu. Już dzisiaj wystąpią dla Was Tommy Cash, Adi Nowak i Young Igi. Wszyscy artyści zagrają pełne koncerty, a fala hip hopu zaleje ogród Iskry!
Data: 1. września
Start: 18:00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany