Przed nami pierwszy weekend września. Co robić w Warszawie? Wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. THE DUMPLINGS W POKOJU NA LATO – początek weekendu warto zacząć od super koncertu na zakończenie wakacji! W piątek w Pokoju na Lato zagrają The Dumplings. Zapowiada się świetnie!
Data: 31.sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. WARSAW CHALLENGE: ŚWIĘTO HIP HOPU – przed nami weekend pełen hip hopu.  W piątek startuje 12. edycja Warsaw Challange. 3 dni muzyki, wyzwać i koncertów. Kochacie hip hop? Musicie tu być!
Data: 31. sierpnia – 2. września
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

3. VINTAGE DAY W KINIE LUNA – na sobotnich targach w oldschoolowych wnętrza kina Luna, jednego z fajniejszych kin w Warszawie znajdziecie super perełki modowe – zarówno ciuchy, jak i akcesoria.  Różna stylistyka i wiele niespodzianek.
Data: 1. września
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

4. KINO LETNIE W ELEKTROWNI POWIŚLE – szybki niedzielny wypad do Barcelony? Dlaczego nie?! W niedzielę wpadajcie na Powiśle, gdzie w kinie letnim będziecie mogli zobaczyć świetny film “Vicky Cristina Barcelona”. 
Data: 2. sierpnia
Start: 17.30
Więcej info: FB EVENT

5. DANCING MIĘDZYPOKOLENIOWY  – zabierajcie babcie i dziadków i w niedzielne popołudnie wbijajcie do nadwiślańskich Hocków Klocków. Dane międzypokoleniowy to doskonała zabawa dla każdego, dlatego załóżcie wygodne buty! Wszyscy będą bawić się świetnie!
Data: 2. września
Start: 14.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany