Wystawa “Colours of Sadness” to prezentacja malarstwa Krzysztofa Logińskiego na Saskiej Kępie. Autor swoją twórczość poświęca przede wszystkim portretom, które zawsze go najbardziej interesowały i ujmowały. Prace prezentowane na wystawie to próba oddania emocji. Jeśli kochacie sztukę, musicie to sprawdzić. 

“Colours of Sadness” w Warszawie
Smutne, nostalgiczne, czy też tęskniące oblicza kobiet, ukazane w kontrastującej i energetycznej kolorystyce są kontynuacją dotychczasowych serii prac artysty. Zacieki, zachlapania, kontrast – forma i stylistyka prac nawiązuje do graffiti i street artu, z których autor czerpie najwięcej inspiracji.

Krzysiek to wychowanek blokowisk warszawskiej Pragi Południe, absolwent Wydziału Sztuki na kierunku Architektura wnętrz, któremu od zawsze były bliskie wszelkie treści wizualne. Towarzyszką początków jego artystycznej drogi stała się polska scena graffiti. Artysta, dla którego ważniejsza od fabuły filmu jest kompozycja kadru czy scenografia. Interesuje się wszystkim co miłe dla oka – od piękna natury, przez architekturę, design, grafikę, typografię, po szeroko rozumiany street art, graffiti, malarstwo tradycyjne, nowoczesne czy szablonowe.

To wszechstronny artysta, którego prace wywierają wrażenie na tych, którzy na co dzień nie należą do największych fanów sztuki. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

Miejsce: PROM Kultury Saska Kępa
Czas trwania wystawy: 5. września – 4. października
Wstęp Wolny!

 

About The Author