Ella Zubrowska Jewellery, paryska marka biżuterii  inspirowana dawnymi technikami jubilerstwa artystycznego. Choć na co dzień niedostępna w stolicy, na chwilkę zagości w Warszawie. Pop up biżuteryjny będziecie mogli odwiedzać w czwartek, 30. sierpnia, w Candlerii.

Ella Zubrowska w Candlerii
Jak czytamy na showroom.pl: “propozycje projektantki są nowatorskie w formie i zaskakują nowoczesnym podejściem do tradycyjnych metod. Każdy egzemplarz jest wykonany ręcznie i emanuje ekscentrycznym pięknem umiejętnie łączonymi z echami historii. Biżuteria Elli powstaje dla kobiet silnych, niezależnych i odważnych wyrafinowanym guście, cechującym osoby znające się na sztuce. Biżuteria powstaje w całości w pracowniach w Krakowie i wykonana jest z mosiądzu pokrytego 24-karatowym,starym patynowanym złotem.”

Pop up Elli Zubrowskiej będziecie mogli odwiedzać w Candlerii na pięknej i stylowej ulicy Mokotowskiej. Na czwartkowym wydarzeniu będzie mieli szansę nie tylko na wyjątkowe zakupy, ale również na poznanie samej projektantki. W samej Candlerii zapoznacie się także z francuskimi herbatami Mariage Freres, kosmetykami portugalskiej marki Claus Porto, i oczywiście wyjątkowymi świecami! Zajrzyjcie koniecznie, warto!

Miejsce: Candleria
Pop up: 30. sierpnia
Start: 11.00
Wstęp Wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany