Pomost 511 zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Teatr nad Wisłą. W najbliższy wtorek, 28. sierpnia, zobaczycie premierowy spektakl Teatru XL, czyli “Korpo Story 2b”. Dlaczego warto się wybrać?

“Korpo Story 2b” – premiera Teatru XL
Teatr XL zaprezentuje spektakl “Korpo Story 2b”, drugą część kultowej sztuki o zawiłościach życia w XXI wieku, gdzie poczucie (pozornej) stabilności może przynieść nam rzucenie się w wir pracy. Będzie to ostatnie przedstawienie teatralne w tym sezonie, które w ramach końca wakacji i okresu urlopowego może przynieść nam cenne refleksje na nadchodzące –  pracowite -miesiące!

To już ostatnia odsłona Teatru nad Wisłą w sezonie
W tym tygodniu już po raz ostatni, Pomost 511 przemieni się w scenę teatralną, gdzie zobaczycie prapremierę znakomitego Teatru XL pt. “Korpo Story 2b” w reżyserii Andre de la Cruz. To druga część kultowej już sztuki “Korpo Story”, która zostałą wystawiona nad Wisłą w zeszłym sezonie.

Spektakl będzie poruszał kwestie związane z bardzo aktualnym stanem rzeczy jakim jest po prostu wciągnięcie pracowników przez korpo-machinę. W którym momencie przestajemy zauważać, że projekty, to jedyny cel w naszym życiu, a “work life balanace” zostaje zaburzony na korzyść tego pierwszego?  Czy da się to zatrzymać wzrastające w nas prymarne poczucie obowiązku względem firmy? Te i wszystkie inne pytania, a także odpowiedzi powinny przyjść Wam do głowy po obejrzeniu “Korpo story 2b”!

Miejsce: Pomost 511
Data: 28. sierpnia
Start: 20.00
Wstęp Wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany