ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza na darmowy koncert Grubson oraz after party z Dj Hubson, które potrwa do rana!! To jeden z ostatnich ciepłych wieczorów w tym roku – warto to wykorzystać!

Grubson w Iskrze na Polu Mokotowskim

Grubsona, który przygodę z hip-hopem zaczął w ’93, chyba nikomu przedstawiać nie trzeba! Zainteresowanie muzyką zawdzięcza bratu – Hudemu , który promował ta niesamowita kulturę w rodzinnym mieście Rybnik prowadząc pierwsze imprezy tzw. „Rapoteki” z kaset magnetofonowych.

GrubSon zaczął działać w tym kierunku na przełomie 1997/1998 roku kiedy to powstała ekipa „Po-3na Różnica”, gdzie tracki nagrywane były w piwnicy na szpule oraz na różnego rodzaju sprzęty grające. 2 lata później do ekipy dochodzi Jaco dlatego tez skład zmienia swoja nazwę na „Czwarta Zmiana” a|k|a „Twórca Skład”.

W 2001r. zespól rozpada się., ale GrubSon nie rezygnuje i szuka kompanów robiąc w tym samym czasie nowe produkcje oraz przejmuje role po swoim bracie i zaczyna prowadzić biby w Rybniku. Rok później powstaje nowy skład „Wolność Słowa” (GrubSon, GRF, Zorza, Aro) gdzie bity i nagrywki powstawały już na komputerze, na takich programach jak Fruty Loops, Cool Edit, Gold Wave no i w końcu Acid). W 2002 roku powstaje pierwsze demo W.S.quad – „Wolność Słowa” (GrubSon, GRF & Zorza), nagrane u GrubSona w warunkach domowych. Czas, chęci i inne wstrząsające wydarzenia nie dały szansy na przetrwanie grupy.

Potem było już tylko lepiej, a kariera artysty z roku na rok nabierała tempa. Obecnie GrubSon współpracuje z wieloma artystami takimi jak: Załoga MaxFloRec. , BRK & Jarecki, Skorup, Majkel, East West Rockers, Abradab, JuniorStress, Metrowy, Bu, Chonabibe, Jamal, , DJ FEEL-X, DJ Twister, DonGuralesko i wielu innych, których serdecznie pozdrawia.

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data: 29. sierpnia
Start: 20.00
Wstęp Wolny!

Zdjęcie wyróżniające: Instagram/ grubsonofficial

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany