Home Ludzie Ella Zubrowska Jewellery. Wyjątkowy Pop Up na Mokotowskiej

Ella Zubrowska Jewellery. Wyjątkowy Pop Up na Mokotowskiej

by admin

Ella Zubrowska Jewellery, paryska marka biżuterii  inspirowana dawnymi technikami jubilerstwa artystycznego. Choć na co dzień niedostępna w stolicy, na chwilkę zagości w Warszawie. Pop up biżuteryjny będziecie mogli odwiedzać w czwartek, 30. sierpnia, w Candlerii.

Ella Zubrowska w Candlerii Jak czytamy na showroom.pl: “propozycje projektantki są nowatorskie w formie i zaskakują nowoczesnym podejściem do tradycyjnych metod. Każdy egzemplarz jest wykonany ręcznie i emanuje ekscentrycznym pięknem umiejętnie łączonymi z echami historii. Biżuteria Elli powstaje dla kobiet silnych, niezależnych i odważnych wyrafinowanym guście, cechującym osoby znające się na sztuce. Biżuteria powstaje w całości w pracowniach w Krakowie i wykonana jest z mosiądzu pokrytego 24-karatowym,starym patynowanym złotem.”

Pop up Elli Zubrowskiej będziecie mogli odwiedzać w Candlerii na pięknej i stylowej ulicy Mokotowskiej. Na czwartkowym wydarzeniu będzie mieli szansę nie tylko na wyjątkowe zakupy, ale również na poznanie samej projektantki. W samej Candlerii zapoznacie się także z francuskimi herbatami Mariage Freres, kosmetykami portugalskiej marki Claus Porto, i oczywiście wyjątkowymi świecami! Zajrzyjcie koniecznie, warto!

Miejsce: Candleria Pop up: 30. sierpnia Start: 11.00 Wstęp Wolny!

You may also like