Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. FINAŁ ON ART FESTIVAL –weekend możemy zacząć filmowo i to w fajnym stylu. Zajrzyjcie do Muzeum Narodowego, gdzie zobaczycie pokaz najlepszych filmów krótko, średnio i długometrażowych z całego świata na temat sztuki w ramach ON ART 2018. Będzie ciekawie!
Data: 24.sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. LATO W NOWYM: ŻAL – w tamach cyklu Lato w Nowym, Teatr Nowy zaprasza na koncert elektronicznego duetu ŻAL. Coś zupełnie innego, warto się przejść!
Data: 24. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. OGRODY PEŁNE MUZYKI – no dobra, może to nie do końca Warszawa, ale niedaleko i sceneria piękna! W sobote wieczorem Pałac Mała Wieś zaprasza na koncert w wyjątkowej lokalizacji. Nie będziecie żałować tej wycieczki!
Data: 25. sierpnia
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

4. WIECZORNY SPACER Z ADRENALINĄ PO ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH –  te spacery to niezła zabawa! W sobotni i niedzielny wieczór możecie wybrać się na wyjątkowy spacer po Łazienkach Królewskich, podczas którego mnóstwa ciekawostek i anegdotek, o których nie mieliście pojęcia!
Data: 25. i 26. sierpnia
Start: 19.30
Więcej info: FB EVENT

5. SKARBY MOKOTOWA: CZEGO NIE WIESZ O SWOJEJ DZIELNICY? – niedzielne spotkanie z Mokotowem i jego architekturą. Dowiecie się całego mnóstwa ciekawostek o budynkach i budowlach, które mijacie każdego dnia. Interesująco!
Data: 26. sierpnia
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

About The Author