Niedawno na Powiślu zamknęła się kultowa miejscówka – Solec 44, gdzie mogliśmy zjeść, napić się i pograć w gry. Teraz, w miejsce knajpy wskoczyła nowa – LAS, Lokalna Atrakcja Stolicy. Szykuje się hit?

LAS, Lokalna Atrakcja Stolicy
LAS zajął miejsce Solca 44, więc poprzeczkę mają zawieszoną bardzo wysoko. Knajpa oficjalnie otworzyła się w ostatni weekend. LAS wygląda pięknie – jest pełen ciepłego drewna i żywej zieleni. To wnętrze, z którego nie chce się wychodzić. No chyba, że do … ogródka! On też wygląda zjawiskowo. 

LAS oferuje ciekawe polskie menu i pyszne cocktaile, będzie więc dobrą bazą biforową przed weekendowymi wypadami nad Wisłę. Dobrze sprawdzi się też na spotkanie z przyjaciółmi i oczywiście – romantyczną randkę. Miłosne spojrzenia między liśćmi paproci? Każdy by się zakochał! 

Dużo win i oryginalne interpretacje polskiej kuchni zaskoczą każdego i sprawią, że wizyty w Lesie będą zawsze uczta dla zmysłów. Na razie tylko w teorii, ale dla nas – brzmi świetnie. Już niedługo sprawdzimy jak smakują propozycję. A Wy? Wybierzecie się?
LAS
Lokalna Atrakcja Stolicy

Adres: Solec 44
Godziny otwarcia: 
poniedziałek: zamknięte
wtorek – czwartek: 12.00 – 16.00, 16.30- 00.00
piątek: 12.00 – 16.00, 16.30- 4.00
sobota: 12.00 – 4.00
niedziela: 12.00 – 22.00

Zdjęcia: Facebook/ las.warszawa

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany