Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1.BAŁKAŃSKI PONIEDZIAŁEK W BANJALUCE – poniedziałek nie musi być nudny! Od 16.00 wpadajcie na bałkańskie smakołyki w wyjątkowych cenach, a od 19.00 zakochajcie się przy winko w bałkańskich rytmach muzyki na żywo. Można zacząć tydzień fajnie? Można!
Data: 13. sierpnia
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

2. WIECZÓR TAŃCA NAD WISŁĄ – w nowy tydzień tanecznym krokiem! W poniedziałkowy wieczór wpadajcie do Pomostu! Tym razem będziecie mieli okazję pouczyć się West Coast Swing’u. Jeśli nie macie odwagi wbić na parkiet, zajrzyjcie chociaż, żeby popatrzeć jak idzie innym. Jest super.
Data:  13. sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. VICE DOKUMENTALNIE: FOOD   we wtorek wpadnijcie do Elektrowni Powiśle, gdzie startuje dokumentalny cykl Vice’a o jedzeniu. Na pierwszy ogień „F**k, That’s Delicious” o streetowym żarciu w Nowym Jorku, piwny  świat “Beerland” i lody z „The Ice Cream Show”. Do tego piwko, leżaki i food trucki – będzie super!
Data: 14. sierpnia
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

4. TEATR NA LEŻAKACH W PROCHOWNI ŻOLIBORZ – w środę super evencik w Prochowni na Żoli. Teatr Pijana Sypialnia zagra spektakl “Prezydent w kłopotach”. Będzie ciekawie! 
Data: 15. sierpnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. HISTORIA WARSZAWY W 8 BUDYNKACH  czwartkowe spotkanie w Pokój na Lato zaciekawi miłośników warszawskich ciekawostek i architektury. Radek Gajda tym razem wygłosi wykład pt: “Pałac Staszica i Gmach Politechniki, czyli XIX wiek – Królestwo Kongresowe i Warszawa kapitalistyczna”. Zapowiada się super.
Data: 16. sierpnia
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany