Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. MAREK DYJAK W WORKU KOŚCI – kto nigdy nie słyszał niezwykłego głosu Marka Dyjaka, ten nie słyszał nic. Teraz macie okazję to nadrobić. Wpadajcie w piątek do Worka Kości. Nie ma rezerwacji, ale jeśli chcecie mieć miejsce – bądźcie dużo wcześniej!
Data: 10.sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. PING PONG W HALI GWARDII – Hala Gwardii przeobrazi się w letnią akademię tenisa stołowego. Na środku pojawi się 8 stołów, przy których będzie można rozgrywać mecze z przyjaciółmi lub rodziną oraz ćwiczyć wszelkie triki, zmyłki lub sztuczki popularne w tenisie stołowym. Lekcje, treningi i mnóstwo wspaniałej zabawy dla osób w każdym wieku.
Data: 10. – 13. sierpnia
Start: 9.00
Więcej info: FB EVENT

3. KULTURALNY WEEKEND NA PLACU 3 KRZYŻY – w ten weekend Plac Trzech Krzyży zamieni się w wyjątkowe miejsce. Bity od Meloradia, jedzenie z food trucków i pyszna kawka z Green Cafe Nero. Muzyka na żywo, a na koniec kino letnie. Będzie miło!
Data: 11. sierpnia
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

4. WARSZAWSKIE KINO NIEME 2018 –  100-lecie niepodległości Polski to również 100 lat praw wyborczych kobiet. Piękne seanse kina niemego z muzyką na żywo i spotkania z dziennikarkami. Warto się przejść, to coś zupełnie innego!
Data: 11. sierpnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

5. KINO PLENEROWE NA PLAŻY ROMANTYCZNEJ – w niedzielę najlepsze jest kio w plenerze. A cóż może być lepszego na przypadającą tego dnia Noc Perseidów niż projekcja “Gwiazd naszych wina”. Wpadajcie.
Data: 12. sierpnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany