Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. WARSZAWSKA IMPREZA BASENOWA  – przed Wami kolejna najlepsza imprezowa impreza w mieście! Już dzisiaj będziecie mogli odetchnąć od upałów na gorącej imprezie w Iskra Pole Mokotowskie!
Data: 10. sierpnia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT


2. AMERYKAŃSKA DOMÓWKA 
– jeszcze gorące i z niespodzianką w środku, wjeżdża nad Wisłę amerykańskie ciasteczko! Jak smakuje? Jak zabawa w stylu American Pie i najlepsze wakacje u Wuja SAMA! Kto z Was nie marzył o staniu się jedną z Mean Girls lub o poznaniu dziewczyny z sąsiedztwa, jak Emile Hirsch?! Czy nie zbieraliście drobniaków na wyjazd do amerykańskiego college’u, tylko po to, żeby kiedyś trafić na amerykańską domówkę? My totalnie TAK! 
Data: 10. sierpnia
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3.  NADWIŚLAŃSKI ŚWIT W GRUNT I WODA –NADWIŚLAŃSKI ŚWIT to dobrze Wam już znany cykl imprez dla tych, którzy wiedzą co to dobra impreza w wakacyjnym klimacie. Bawimy się przy najlepszej muzyce i najlepszych drinkach, aż do wschodu słońca. Zatrzęsiecie Gruntem do białego rana! Za dekami: DJ Eklektik i Homer. Miks gatunków, PartyRocking, istne szaleństwo!
Data:
10. sierpnia
Start:
21:00
Więcej info: FB EVENT

4. WHEREISMYMIND!? POWERED BY PIOTR KĘDZIERSKI – dość tych żartów! Wreszcie jest! Wreszcie Whereismymind!? w pełnym składzie. Igor, Bert (Last Robots), legenda Płocka Mr. Lex, Kovvalsky i Kędzior!
Data: 11 . sierpnia
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT5. STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE – niestety lata mijają, ale Miłość nie rdzewieje, uczucie coraz silniejsze, wspomnień coraz więcej, Gramy, tańczymy, dajemy się ponieść.  Pamiętamy twarze, emocje, momenty, wspominamy, tworzymy nowe! To wszystko w Miłości już w sobotę!
Data: 11. sierpnia
Start: 22:00

Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany