Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz Magdalena Boczarska zapraszają do Teatru IMKA na spektakl “Pozytywni”. To tragikomiczna sesja terapeutyczna w gwiazdorskiej obsadzie i szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Bohaterowie zmagając się z własnymi problemami, czynią wszystko, by wciąż patrzeć na świat z uśmiechem. Jest naprawdę fajnie!


“Pozytywni” – lekcja tolerancji w gwiazdorskiej obsadzie
Tutaj bez tolerancji ani rusz – gej spod Mławy, transseksualista, wyniosła arystokratka i psychoterapeutka obarczona swoimi problemami, poszukują szczęścia i akceptacji własnej odmienności 
Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco i przede wszystkim – pozytywnie!

Wszystko rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. Ewa(Magdalena Boczarska) jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: Michała (Łukasz Simlat) – geja, rolnika spod Mławy; Annę (Olga Bołądź) – arystokratkę, która odkrywa swoje – bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie; oraz Jana (Janusz Chabior) – męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

“Pozytywni” to fajny spektakl, który dobrze sprawdzi się podczas luźnego, wakacyjnego wieczoru Gwiazdorska obsada zapewni doskonałą grę aktorską i wprowadzenie widowni w wyjątkowy – trochę zabawny i momentami absurdalny – klimat. Warto.

Miejsce: Teatr IMKA
Data: 25. sierpnia
Start: 18.00 oraz 20.00
Bilety: 120 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany