W ten weekend Iskra znowu przygotowała mocne propozycje. Zarówno w piątek, jak i sobotę będziecie mogli bawić się nad mokotowskim basenem do białego rana! Sprawdź, dlaczego warto się tam pojawić. 

Piątek – Warszawska Impreza Basenowa

Po wielokrotnie udanych edycjach Warszawskiej Imprezy Basenowej Iskra wraca do Was z kolejnym Pool Party po polsku! W tym roku będzie jeszcze więcej zabawek i dekoracji, więcej Dj’ów i ten sam, dobrze znany, basen.

Poza wymienionymi atrakcjami tego dnia będziecie kultywować tradycję miejsca w jakim znajduje się ISKRA Pole Mokotowskie i cofniecie się o 50 lat wstecz, do czasów świetności basenów SKRY, nazywanych wtedy “targowiskiem próżności”. To tam całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych!

Zagrają: Mikolaj Komar ,Kuvau,Alex Koffer
Start:
22.00
Wstęp:
10 zł ( do 23.00  i stroje kąpielowe – wstęp wolny) 

Sobota – Nocna Sztafeta

Wpadajcie na nocną sztafetę! W sobotę, 11. sierpnia, będziecie mogli spotkać się z przedstawicielami lokalnej sceny, którzy pobiegną w DJskim wyścigu przekazując sobie rytm i cała masę solidnego dźwięku. Będzie trochę lekko, trochę mocno, totalnie energicznie i na pewno bardzo tanecznie. Wpadniecie?

Zagrają:Bekett,Truant,NuCasa,Dju:Bass,BØGUTA Ø2
Start:
21.00
Wstęp:
10 zł ( do 24.00 – wstęp wolny) 

Zdjęcie wyróżniające: Iskra

About The Author