Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. CHCĘ CI POWIEDZIEĆ COŚ W MIŁOŚCI  – to już drugie spotkanie z cyklu Chcę Ci Powiedzieć Coś! W starym stylu, ze współczesnym sznytem!
W klimacie disco/funk/house. Przyjdź, baw się, słuchaj, bo Miłość Chce Ci Powiedzieć Coś ♥ Zagrają: Miko Czajkowski x DJ SL.
Data: 3. sierpnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT


2. SZKOLNA DYSKOTEKA: TECHNO NAD WISŁĄ 
– pamiętacie kanał Viva Zwei, festivale muzyki elektornicznej i techno parady? Tym razem rada pedagogiczna zaprasza was na coś specjalnego już dzisiaj w Pomoście 511 odbędzie się kolejna Szkolna Dyskoteka, tym razem w klimatach Love Parade ❤ Techno-klasyki polecą z głośników tak jak kiedyś! Nie zabraknie takich wykonawców jak: Westbam, Da hool, Dr motte 😀
Data: 3. sierpnia
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3.  I SAY MIKEY & HEIGHTS BEATS NA BARCE – pierwsze w tym sezonie barkowe spotkanie z I Say Mikey!  Mikey od lat udziela się na BARKOWYCH parkietach, dawniej jako część AM Radio, w ostatnich latach z serią imprez “Michał i Jędrzej zapraszają”. W pierwszy piątek sierpnia za deckami wystąpi z Heights Beats — kanadyjsko-warszawskim producentem i DJ-em, znanym bywalcom Planu i innych stołecznych sal balowych.
Data:
3. sierpnia
Start:
21:00
Więcej info: FB EVENT

4. OTWARCIE AGRYKOLI – w sąsiedztwie Trasy Łazienkowskiej, u stóp Pałacu Ujazdowskich, otoczona zielonym parkiem – powraca klubokawiarnia Agrykola! W środku słonecznego lata, ale udało się! Już za chwilę zobaczycie nowo otwartą miejską przestrzeń w samym centrum miasta. Agrykola to utęskniona i tym samym nowa przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie!
Data: 3. – 5. . sierpnia
Start: 12:00
Więcej info: FB EVENT5. HOCKING KLOCKING –Hocking Klocking to nowy czasownik, który powstał za sprawą jednego z nadwiślańskich klubów. Miejsce to ostatnio jest na tyle popularne, że można potraktować spędzanie w nim czasu, jako swego rodzaju sport. Ta sobota jest wyjątkową sobotą, ponieważ świętować będziecie urodziny Alex Koffer, który wielokrotnie rozkręcał imprezy w Hockach!
Data: 4. sierpnia
Start: 22:00

Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany