Tym razem AIOLI wspiera sztuke! ART Friendly – bo taką nazwę nosi projekt – ma na celu promocję młodych artystów z różnych sektorów takich jak malarstwo, fotografia, grafika i rzeźbiarstwo.

Sztuka na Chmielnej

W nowym lokalu AIOLI do głosu dojdzie środowisko artystyczne, a młodzi ludzie zostaną włączeni w życie kulturalne. AIOLI to nie tylko restauracja – to również platforma do promocji młodej sztuki w każdym wydaniu. 

1. sierpnia AIOLI Bread&Aperitivo rozpocznie cykl wystaw prac młodych artystów. Na pierwszy ogień zajrzyjcie na prezentację prac Joanny Mudrowskiej, młodej artystki z Warszawy. Historia jej sztuki sztuki jest bardzo burzliwa i namiętna, o czym opowie podczas wernisażu. Jak sama pisze o swojej twórczości… „Skupiam się na ciele kobiety i jego abstrakcyjnej linii. Zależy mi na niedosłowności, uwielbiam minimalizm i nieoczywistość.”

Podczas wernisażu 1 sierpnia Gości AIOLI będą mieli okazję spotkać się z artystką. Dodatkowo na wszystkich #aiolifriends czekają atrakcje zorganizowane między innymi przez partnerów wydarzenia.

Miejsce: AIOLI Bread&Aperitivo
Data wernisażu: 1. sierpnia
Start: 19.00
Wstęp Wolny

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany