Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. KLUB KOMEDIOWY W PROCHOWNI  – poniedziałek dobrze zacząć od solidnej dawki śmiechu, Tym razem Klub Kodemiowy, a konkretnie grupa Humbuk, odwiedzą Procownię Żoliborz. Zapowiada się gorący wieczór, zajrzyjcie na drinka!
Data: 30. lipca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. BALET NAD WISŁĄ   w nadwiślańskim klubie Pomost 511, w ramach cyklu Teatr nad Wisłą, wystąpi Warsaw Ballet ze słynnym spektaklem Piękno Tańca. W pięknych okolicznościach przyrody zostaną przedstawione zarówno ujmujące, klasyczne formy tego tańca, jak i zjawiskowe, współczesne układy.
Data: 31. lipca
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

3. JAZZOWY WTOREK W GRUNCIE I WODZIE – jazz nad Wisłą zwiastuje udany wieczór. W najbliższy wtorek wpadajcie na koncert Joanna Kucharczyk Quartet. Joannę możecie kojarzyć z występów w Musicalu Improwizowanym. Jest wspaniała!
Data:  31. lipca
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

4. WARSZAWIACY ŚPIEWAJĄ ZAKAZANE PIOSENKI – już w środę czeka nas wspólne śpiewanie powstańczych piosenek, z udziałem chóru pod kierownictwem Jana Stokłosy. 
Data: 1. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

5. CZWARTKOWE LADO W MIEŚCIE – W ramach piątej odsłony tegorocznego Lado w Mieście na Placu Zabaw zagra francuska supergrupa AQUASERGE, a na BarKa wysłuchamy solowego koncertu Jan Emil Młynarski Official/Info/Promo. Będzie magicznie i bardzo muzycznie.
Data: 3. sierpnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany