Już dziś w Spatifie niesamowite wydarzenie. Weronika Chodakowska i Karolina Gutowska, fortepian i skrzypce – młode artystki zagrają słuchaczom mniej znane utwory najważniejszych polskich i zagranicznych kompozytorów epoki romantyzmu. To będzie coś doskonałego!


Muzyka na żywo
Wieczory z muzyką na żywo to coś, co lubimy najbardziej. To nie tylko kunszt instrumentalistek, wyjątkowa muzyka, ale też atmosfera, której nigdy nie zapewni muzyka z płyty. Sobotni wieczór to wyjątkowa okazja na spędzenie w Warszawie wieczoru, który znacznie różnić się będzie od klasycznych (też świetnych) weekendowych melanży. 

Fortepian i skrzypce w wykonaniu młodych zdolnych
Karolina Gutowska, laureatka wielu konkursów solowych i kameralnych oraz uczestniczka licznych festiwali i kursów muzycznych, poza muzyką klasyczną angażuje się również w liczne projekty związane z innymi gatunkami muzycznymi – współpracowała m.in. z zespołami Kapela Ze Wsi Warszawa, Brodka, Bum Bum Orkestar, domowe melodie, tęskno, a także z Adamem Sztabą czy Marcinem Maseckim. Zakochacie się w jej grze na skrzypcach!

Weronika Chodakowska, zaprezentuje swój fortepianowy kunszt i talent. Dziewczyna, która robi karierę nie tylko w Polsce, ale również za granicą zdobyła już wiele nagród i wyróżnień. Tego dnia Chodakowska stworzy dla Was atmosferę i klimat, którego długo nie zdołacie zapomnieć.

Jeżeli wciąż nie macie jeszcze planów na sobotni wieczór – musicie wpaść do Spatifu. Muzyka na żywo, klimacik i piękne wnętrza pozwolą Wam na zabawę do białego rana!

Miejsce: Klub Spatif
Data: 28.lipca
Start: 20:00
Wstęp: 30zł • going.pl/bilety i przed koncertem w klubie 

Zdjęcie: Instagram/ spatifklub

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany