Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. BESTIA, BÓG I LINIA: OTWARCIE WYSTAWY – kulturalny piątek? Otwarcie wystawy. Wbijajcie do Muzeum nad Wisłą na start: ” Bestia, bóg i linia. Splot wiedzy, religii i sztuki w regionie Azji i Pacyfiku” . To niesamowita wystawa, która sprawi, że w weekend wejdziecie przyjemnie. 
Data: 20. lipca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. SPACER: “POWSTAŁ  Z GRUZÓW”  – krótka historia Muranowa na sobotnim spacerze. Będzie słonecznie, więc szykujcie się na przyjemny start przed weekendem. 
Data: 21. lipca
Start: 13.30
Więcej info: FB EVENT

3. PATYNA MARKET W HALI GWARDII – największa polska platforma z przedmiotami vintage i ulubione miejsce spo­tkań warszawiaków łączą siły, aby stworzyć stałe, cykliczne targi z wyselek­cjonowanym designem sprzed lat. Druga edycja pod hasłemInwestycja” 
Data: 21. – 22. lipca
Start: 10.00 (sobota)
Więcej info: FB EVENT

4. KOBIETY W FOTOGRAFII –  sobota z kobietami na fotografiach archiwalnych. Spacer oparty na fotografiach Narodowego Archiwum Cyfrowego poprowadzi przewodnik – Hanka Warszawianka. 
Data: 21 lipca
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

5. WEGAŃŚKIE LATO – na koniec weekendu idealna niedziela w Iskrze. Wegańskie targi, które przekonają do siebie nawet najbardziej zatwardziałych mięsożerców. Sprawdźcie sami1
Data: 22. lipca
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Pixabay


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany