Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. CASA BACARDI X MIŁOŚĆ – w najbliższy piątek ponownie w Miłości #CasaBacardi! Rozgrzeją Was DJ Neen Nah, DJ Kebs, DJ Greg, DJ Hubson
oraz Goście Specjalni DWA SŁAWY. Na miejscu serwowane będą klasyki na Bacardi, plus specjalnie stworzonego na tę okazję przez DWA SŁAWY drinka…! Mało? Tego wieczoru w Miłości urodziny będzie świętował Wojtek “Łozo” Łozowski!
Data: 20. lipca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT


2. BAL W PAŁACU I NA PLACU 
– bal na 500 par. Bal na (pół)finał piątego sezonu Placu Defilad. Bal Warszawy, nawiązujący do kultowych warszawskich bali. O oprawę muzyczną wieczoru zadba WARSZAWSKA ORKIESTRA ROZRYWKOWA z wyjątkowymi gośćmi: Gabriela Kulka, Michał Skrok oraz goście specjalni Natalia Przybysz, Ania Rusowicz.  Wieczór będzie składał się z dwóch części: o 20.00 rozpocznie się Bal we wnętrzach Pałacu na wszystkich poziomach Teatru Studio. Po północy przeniesiecie się na Płytę Główną Placu Defilad – tam będą rządzić ♥ Double Trouble ♥ 
Data: 20. lipca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. LATO NA FALI | RIVER PARTY – radosne rozmowy, brzdękające o brzeg szklanki kostki lodu i porywające rytmy z głośników – tak właśnie brzmi idealna noc na Wiśle! Dwa pokłady, dwa bary i beztroska zabawa z widokiem na rzekę, tak właśnie będzie wyglądać Lato na Fali – Nowej Fali. Zagra: AM Radio (I Say Mikey & Antek).
Data:
20. lipca
Start:
20:00
Więcej info: FB EVENT

4. 5. URODZINY NA LATO – w sobotę Na Lato wspólnie z Moët & Chandon zaprasza na świętowanie okrągłych, piątych urodzin! 5 lat to 260 wspólnych weekendów i szalonych wieczorów. Hektolitry wypitego szampana i wspaniałych koktajli. Tysiące par na parkiecie. Dziesiątki tysięcy toastów. i milion wspomnień. Klimat wieczoru podkreślą delikatne dźwięki harfy, magiczne dekoracje, a po występie rozpocznie się niezapomniana impreza. Tej nocy zagrają dla Was: Seb Skalski, KASP, Jacob Core, Larry Lane, DJ ROMI… i przyjaciele! Nie może Was zabraknąć!
Data: 21. lipca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT5. WHEREISMYMIND!?  – “Jak wiecie kocham kłopoty, szczególnie chodzące parami, dlatego na sobotę zaprosiłem Double Trouble… duet, para, chłopak i dziewczyna. Żeby było gęsto i kolorowo dokładam dwóch przystojniaków których dobrze znacie: Max (Yorüba ) i Kill Collins. Co z tego wyniknie? Ile jest 2 razy 2? Kto zabił Laurę Palmer? Dziewczyna kontra chłopaki!” – Piotr Kędzierski zaprasza na melanż od wieczora do rana w Pomost 511!
Data: 21. lipca
Start: 22:00

Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany