Największa polska platforma z przedmiotami vintage i ulubione miejsce spo­tkań warszawiaków łączą siły, aby stworzyć stałe, cykliczne targi z wyselek­cjonowanym designem sprzed lat. Druga edycja pod hasłem „Inwestycja” od­będzie się już 21-22 lipca
w Hali Gwardii.

Patyna Market w Hali Gwardii
Po sukcesie pierwszej edycji Patyna Market w Hali Gwardii, czas na odsłonę drugą – tym razem targi odbędą się pod hasłem INWESTYCJE! 
Poprzedni event poświęcony RENOWACJI spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i przyciągnął do Hali setki miłośników sztuki użytkowej – piękne meble, ceramika i akcesoria zachwyciły wielu odwiedzających.

Tym razem będziecie mogli spojrzeć na design sprzed lat jak na zasób o nieustannie rosnącej wartości. Przedmiot użytkowy może stać się bowiem nie tylko ozdobą, ale również INWESTYCJĄ, impulsem do zbudowania własnej kolekcji lub oryginalnym prezentem, a przecież sezon ślubny wre!

Dla chętnych – warsztaty!
Wydarzenie potrwa cały weekend, ale w sobotę, 21 lipca o godz. 13.00 będziecie mogli wziąć udział w w wyjątkowych warsztatach z Danielem Stoińskim, twórcą projektów Pikasy Sklep i Daniel Stoiński Redisgn, podczas których  skupicie się na konstrukcji i siedziskach mebli tapicerowanych. Będzie to kontynuacja zajęć z renowacji, które odbyły się w czerwcu.

Miejsce: Hala Gardii
Data: 21. – 22. lipca
Start: 10.00
Wstęp na targi jest darmowy, ale warsztaty są odpłatne, zapisy:
kamila@patyna.pl. Po wcześniejszym ustaleniu z prowadzącym istnieje możliwość pracy na swoim meblu.

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany