Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu  „Teefa in Trouble” – bollywoodzkiej produkcji, którego fabuła w dużej mierze toczy się w Polsce! To komedia gangsterska, do której części choreografię układał Michał Piróg! Ciekawi efektów?

Bollywood w Warszawie
Po raz pierwszy w historii gatunku Bollywood powstał film, którego fabuła w większości toczy się w Polsce. Już w lipcu miliony fanów Bollywoodu z całego świata zobaczą Warszawę, która stanowi główne tło wydarzeń w komedii gangsterskiej „Teefa in Trouble” (tłum. „Teefa w tarapatach”) w reżyserii Ahsana Rahima. 

Obraz jest koprodukcją pakistańskiego studia Lightingale Productions i polskiego Studia AGART. W filmie zobaczycie gwiazdy kina bollywoodzkiego, jak Maya Ali, Ali Zafar, czy Javed Sheikh, a także polskich aktorów. W realizacji brał udział również Michał Piróg.

Po raz pierwszy pracowałem przy realizacji filmu bollywoodzkiego. To połączenie kina, w którym choreografia odgrywa tak ogromną rolę i współpraca z gwiazdami, kultowymi w swoim kraju na niespotykaną u nas skalę oraz realizacja takiego przedsięwzięcia w Polsce, były dla mnie nowym, niesamowitym doświadczeniem – opowiada Michał Piróg. –  Producenci dali nam dużo wolności, dlatego powstał niesamowity miks Bollywoodu i kina europejskiego. Dla mnie to przełomowa sprawa, jestem bardzo ciekawy przyjęcia tego tytułu u nas.

Film będzie prezentowany w 25 krajach.W Polsce będziecie mogli go zobaczyć 27 i 28 lipca w Kinie Luna a we wrześniu w Cinema City w całej Polsce. 

Wybierzecie się? Egzotyczne Bollywood i piękna Warszawa mogą stanowić ciekawą kombinację. My sprawdzimy na pewno! Tym czasem, łapcie trailer!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany