Chcecie zadbać o kondycję i przygotować się do startu w nadchodzących maratonach? Z pomocą przychodzi… Galeria Mokotów! Już w najbliższą sobotę startuje Unexpected Running – cykl bezpłatnych treningów biegowych pod okiem profesjonalnego trenera, Mateusza Jasińskiego.

Unexpected Running – pierwsze zajęcia już w sobotę
Pierwsze zajęcia Unexpected Running odbędą się już w najbliższą sobotę, 7 lipca o godzinie 10:00 na Polu Mokotowskim. Będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego treningu, wystarczy, że najpierw zarejestrujecie się na TEJ STRONIE. Aby dołączyć do wydarzenia, musicie posiadać aktywną bezpłatną Kartę Stałego Klienta Galerii Mokotów. Zapisy będą uruchamiane każdorazowo w poprzedzający wydarzenie poniedziałek.

Treningi będą odbywały się około 30-osobowych grupach. Podzieleni na pary uczestnicy pod okiem trenera wezmą udział w różnorodnych, dostosowanych do ich możliwości ćwiczeniach, głównie wspierających ich wytrzymałość. Unexpected Running to doskonała okazja, by przygotować się do zbliżającego się sezonu biegowego i udziału w jesiennych maratonach. Wspólne treningi zawsze dają super energię! Weźmiecie udział?

Daty: 7, 21, 28 lipca oraz 4, 11, 18 i 25 sierpnia
Miejsce: zawsze inne, pierwsze to Pole Mokotowskie
Start: 10.00
Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany