Zeszłoroczny koncert Ralpha Kamińskiego z okazji urodzin Pakamery do dziś brzmi nam w uszach, a już niedługo szykuje się kolejna impreza. Tym razem na scenie wystąpi wspaniałą Rosalie, a po niej dobrą imprezę zadbają I Say Mikey i Piotr Kędzierski.

13. Urodziny Pakamery
Trzynastka wcale nie musi być pechowa! Urodzinowa impreza pakamera.pl będzie obfitować w same szczęśliwe doznania.

To będzie prawdziwy, trzynastkowy kombos. Piątek 13-tego lipca będzie nocą pełną funky, lansu i dzikiego bansu! Załóżcie swoje fluo-odblaskowe ciuchy, natapiruj włosy w stylu lat 90-tych i uderz do samego serca Warszawy – klubu NIEBO. Miejsca, które urzeka niebiańskim wystrojem, ale zabiera do piekielnie dobrych bitów, przy których odkryjesz całkiem nowy świat. 

Magiczną atmosferę zapewni gwiazda wieczoru – zjawiskowa Rosalie, która w swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hop’u lat ‘80/’90-tych z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Gdy już rozgrzeje wasze ciała, wystartuje dzikie szaleństwo przy kolektywie – I Say Mikey oraz Piotr Kędzierski. Zapewnią oni ociekające funky potem tańce do białego rana. Zapowiada się grubo! Takie “pechowe” trzynastki to my lubimy!

Miejsce: Niebo
Data: 13. lipca
Start: 20.30
Wstęp wolny!

 

Fot. Facebook/pakamera

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany