29. czerwca otwarty zostanie Rooftop The View – i to w najlepszym możliwym stylu i w gwiazdorskiej obsadzie! Gwiazdą nocy będzie Kungs! Bilety na wydarzenie nadal dostępne w sprzedaży! 

KUNGS _ Valentin Brunel 

Pod pseudonimem KUNGS ukrywa się Francuz Valentin Brunel. Swoją przygodę z muzyką Kungs zaczął od słuchania przepastnej, ale bardzo zróżnicowanej kolekcji swoich rodziców – od Niny Simone poprzez Raya Charlesa i Benjamina Clementine, aż po The Rolling Stones. Do tego doszły jego szkolne fascynacje indie rockiem, a głównie zespołami Phoenix i The Kooks, a potem muzyką House. Intensywne poszukiwania muzyczne Kungsa zdecydowanie odcisnęły piętno na jego twórczości – soulowe wokale mieszają się z popowymi melodiami, beatami disco, funk czy house. Wszystko jest dozwolone! Przygodę z produkcją Kungs zaczął od zabawy z remixami. Pierwsze domowe remixy – swoje wersje utworów Boba Marleya i Lany Del Rey, jakie Kungs umieścił na Soundcloud dla znajomych, wywołały tak duże zainteresowanie, że zaczęły się pojawiać propozycje o jakich Kungs nawet nie marzył. Posypały się nie tylko oferty występów w klubach, ale też remixów, w tym od Axwella & Ingrosso, a także Lost Frequencies! Efekty współpracy z Lost Frequencies przerosły najśmielsze oczekiwania młodego producenta – remix przekroczył 30 milionów streamów na SoundCloudzie i 60 milionów na Youtube! To okazało się jedynie wstępem do wielkiej muzycznej przygody Kungsa.

This Girl

Pierwszym solowym singlem artysty był This Girl – nowa wersja utworu australijskiej grupy Cookin’ On 3 Burners. W ciągu zaledwie jednego miesiąca singiel trafił na 1. miejsce listy sprzedaży we Francji, w rezultacie zyskując status diamentowej płyty z ilością 4 milionów sprzedanych singli na świecie, w tym ponad 400 milionów streamów! Oszałamiający sukces „This Girl” stał się impulsem do dalszych brzmieniowych eksperymentów Kungsa! Kolejne single: „Don’t You Know” oraz „I Feel So Bad” tylko umocniły tylko jego pozycję na światowych listach przebojów.

Data: 29. czerwca
Miejsce: The View 
Start: 22:00 / obowiązuje selekcja
Rezerwacje: reservation@theview.pl / +48 663 971 942
Wstęp:
– przedsprzedaż: https://www.biletomat.pl/imprezy/the-view-presents-kungs-dj-set-6627/
– w dniu imprezy, od godziny 22:00 bilety dostępne w kasie klubu
– wejście na imprezę możliwe do godziny 4:00
______________________

THE VIEW – LIKE NO OTHER.

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany