PRYZMAT Events we współpracy z festiwalem 5 Senses Thailand zaprasza na pierwszy w Polsce występ berlińskiego kolektywu Mat.Joe (DEFECTED / Hottrax / Mother.) już 14. lipca w ISKRA Pole Mokotowskie!

Na czwartą edycję mulitmedialno – wizualnego projektu PRYZMAT łączy siły z 5 Senses Thailand, festiwalem który swoimi korzeniami sięga wyspy Koh Phangan. Od ponad 4 lat team 5 Senses wypełnia lukę między Europą i Tajlandią importując do Azji topowych artystów sceny House i Techno. Na wydarzeniach tych grali m.in Supernova, David Keno, Kaiserdisco, Djuma Soundsystem, Einmusik czy Betoko. Aktualnie festiwal odbywa swoją światową trasę z imprezami w takich miastach jak San Francisco, Hamburg czy Berlin.

Matze i Johannes to berliński duet w żyłach którego płynie niezwykłe połączenie dzwięków house i hip hopu. W 2006 roku połączyła ich wspólna pasja – rap, breakdance oraz skateboarding. Wtedy właśnie jako „Twomanics” realizowali swoje hiphopowe wizje. Potem panowie z Hanoweru przenieśli się do Berlina, gdzie odnaleźli swój obecny styl, a mianowicie chrupiące house’owe beaty połączone z rytmicznymi elementami Soul i Hip Hop.

Kolejnym przystankiem trasy będzie Warszawa, gdzie połączenie Mat.Joe, PRYZMAT i 5 Senses zabierze Was w piękną podróż której towarzyszyć będą najświeższe elektroniczne brzmienia. Na specjalnie zaprojektowanej na tę noc scenie wystąpią:Mat.Joe(DEFECTED/Hottraxx/Mother.), AdamPhangan(5Senses), MAM(5Senses),  Nowosad(PRYZMAT), NuCasa(PRYZMAT) i Tree’sTalk(5Senses).

Start: 21.00
Bilety dostępne na Going.pl
I Pula 25zl
II Pula 35zl
III Pula i w dniu imprezy 40zl
Ilość biletów ograniczona!

About The Author