Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. H&M MUSICE: NOSOWSKA/ ROSALIE – kolejna odsłona H&M Music. Tym razem na scenie zobaczymy niezawodną Kasię Nosowską i Rosalie, która rozkocha was w sobie połączeniem R&B i elektroniki.
Data: 22. czerwca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

2. BIG BOOK FESTIVAL – już w piątek startuje kolejna edycja Big Book Festival, w tym roku pod hasłem: “Ekspedycja. Zapomnij o granicach”. Przez 3 dni czekają na was ciekawe  dyskusje, warsztaty i debaty. Zapewnia się niezwykle ciekawie. 
Data: 22. – 24 czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. ŚWIATOWY DZIEŃ UCHODŹCY/ PIKNIK NA ŁĄCE LEŚMIANA – wyjątkowy dzień i piknik, podczas którego skosztujecie kuchni syryjskiej i czeczeńskiej przygotowanej przez Uchodźców. Poza tym gry, koce, leżaki i przemiłą atmosfera. Wpadajcie
Data: 23. czerwca

Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

4. GAUMARDŻOS: GRUZIŃSKI POP-UP NAD WISŁĄ – zawsze marzyliście o podróży do Gruzji? Oni wiedzą o niej więcej niż ktokolwiek inny! Anna Dziewit – Meller i Marcin Meller opowiedzą wam o kraju mnóstwo historii i niebywałych ciekawostek. Po tym spotkaniu, będziecie chcieli tam być.
Data: 23. czerwca
Start: 12.00 
Więcej info: FB EVENT

5. MUZYCZNY ŚWIAT LOUISA ARMSTRONGA – w niedzielę w Stodole będzie muzycznie i wariacko! Jeśli Mundial to nie wasza bajka, to będzie idealna alternatywa. Niedzielny wieczór w rytmie muzyki Louisa Armstronga w wykonaniu The Warsaw Dixielanders? Najlepiej!
Data: 24. czerwca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany