IMPLANT to innowacyjne rozwiązanie, które pod koniec roku pojawi się w Warszawie. To trzypoziomowy obiekt składający się z 272 kontenerów i przeszklonych powierzchni, które może stać się fajnym miejscem na mapie stolicy. 

IMPLANT – czym będzie?
IMPLANT został zaprojektowany przez architekta Jakuba Szczęsnego, odpowiedzialnego m.in. za Dom Kereta, czyli najwęższy dom w Warszawie. W Implancie znajdziecie pyszności do jedzenia, fajne ciuchy do kupienia w wyjątkowych butikach, no i oczywiście coś dla duszy – kulturalną przestrzeń warsztatów, wystaw i prelekcji. 

Inspiracją dla konceptu IMPLANT były inne modułowe konstrukcje znajdujące się w światowych metropoliach, jak np. BoxPark w Londynie, czy ArtBox w Bangkoku.

Implant to nie tylko rozrywka, ale również fajne rozwiązania proekologiczne, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Specjalne farby, urządzenia oraz oryginalnie zaprojektowany ogród wertykalny mają podkreślać nastawienie na działalność przyjazną otoczeniu i środowisku. Dla nas na plus! Super, że nowe inwestycje myślą o ekologicznych rozwiązaniach, które jeszcze niedawno (niestety) nie wzbudzały zainteresowania. Trzymamy kciuki za ten pomysł i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak to wszystko wyjdzie w praktyce.

Implant
ul. Chmielna 75
Otwarcie: Jesień 2018

Wizualizacje: Nowa Epoka Handlu

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany