Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. H&M MUSIC: O.S.T.R. I NATALIA NYKIEL – w ten weekend pierwsza odsłona koncertów H&M Music. W piątek na scenie wystąpi O.S.T.R. i Natalia Nykiel. Nie możemy się doczekać! Super pomysł na początek weekendu
Data: 8. czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. PARADA RÓWNOŚCI – największe święto równości już w sobotę. Kolorowa parada w ważnej sprawie. Już od 12.00 pod PKiN otworzy się Miasteczko Równości. Kochajmy się!
Data: 9. czerwca
Start: 15.00
Więcej info: FB EVENT

3. PORTUGALSKI WEEKEND W HALI GWARDII – w ten weekend w Hali Gwardii skosztujecie portugalskich win, pastel de nata i innych portugalskich słodyczy, a także nauczycie się, co można przyrządzić z portugalskich przysmaków. 
Data: 9. – 10. czerwca

Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

4. OTWARCIE WYSTAWY “RZECZY WARSZAWSKIE” – już w w ten weekend, 9. i 10. czerwca, odbędzie się oficjalne otwarcie całości wystawy „Rzeczy warszawskie” w Muzeum Warszawy. Mnóstwo ciekawostek, piękny koncert i inne atrakcje w tym m.in. rozliczne warsztaty i koncert Sinfonia Varsovia. 
Data: 9. – 10. czerwca
Start: 10.00 (piątek)
Więcej info: FB EVENT

5. ŁAPA TARG – w niedzielę na Mysiej prawdziwe święto zwierzaków! Łapa Targ to miejsce, gdzie swoim pupilom kupisz smakołyki i akcesoria, a przy okazji będziecie mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach.
Data: 10. czerwca
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany