Home MiejscaBary i puby KOLEJNY KLUB NAD WISŁĄ POWRACA! HOCKI KLOCKI JUŻ W WEEKEND

KOLEJNY KLUB NAD WISŁĄ POWRACA! HOCKI KLOCKI JUŻ W WEEKEND

by admin

Hocki Klocki powracają nad brzeg Wisły już w najbliższy weekend! Na powitanie sezonu, 27. kwietnia,  zaplanowano dziewięciodniową celebrację – a to dopiero początek pełnych atrakcji miesięcy. Oto, co klub szykuje w tym roku! Can’t wait!

Hocki Klocki – program otwarcia

Hocki Klocki z otwarciem wstrzeliły się idealnie – startują w piątek przed wielką majówką i będą bawić nas wszystkich przez 9 mocnych dni – zarówno w dzień, jak i wieczorami. Czego dokładnie możemy się spodziewać?

Bardzo mocnym punktem kulturalnej oferty Hocków Klocków jest muzyka. Przed nami wiele wydarzeń prezentujących dokonania krajowych zespołów i cykliczne imprezy tematyczne poświęcone muzyce z poprzednich dekad, różnych stron świata i gatunków. Poza klasycznymi melanżami i koncertami, Hocki Klocki zapewnią też mnóstwo atrakcji dziennych. Weekendowe popołudnia wypełnią pikniki, warsztaty, zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne i edukacyjne. Powróci też cykl „Splot Słoneczny”, czyli relaksujące sety Dj-skie odbywające się w godzinach popołudniowych. W zeszłym roku to uwielbialiśmy!

Hocki Klocki będą w tym roku bardzo eko! Biodegradowalne kubki, słomki oraz kosze do segregacji śmieci to wstęp do dalszych działań na rzecz środowiska. Brawo! To podejście powinni przejąć wszyscy!

Piąty sezon Hocków zapowiada się jeszcze bardziej kolorowo i imprezowo niż poprzednie. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Miejsce: Hocki Klocki Data wielkiego otwarcia: 27. kwietnia – 5. maja Wstęp wolny!

     

Zdjęcie wyróżniające: Hocki Klocki Facebook

You may also like