Kulturalny weekend: 20. – 22. kwietnia

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. NEON NAD WISŁĄ!  – już dzisiaj zabłyśnie neon Muzeum nad Wisłą! Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza o godzinie 20.00 na iluminację neonu nad Wisłą. Neon „Muzeum” przez kilka lat znajdował się na dachu bloku przy ulicy Pańskiej 3, za rozebranym w 2017 roku pawilonem Emilia. Teraz, w ślad za wystawami i publicznością, przenosi się do Muzeum nad Wisłą. Iluminacji towarzyszyć będzie impreza w bistro Powidoki.
Data: 20. kwietnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI W HALI GWARDII  – w ten weekend koniecznie zajrzyjcie do Hali Gwardii na Światowy Dzień Książki, organizowany we współpracy z Fundacją Czuły Barbarzyńca. Weekendowe wydarzenie będzie „rozgrzewką” przed wypadającym 23. kwietnia Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich.
Data: 20. – 22. kwietnia

Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

3. MUSTACHE YARD SALE VOL. 28 – w powietrzu powoli czuć już wiosnę, Warszawa pięknieje … Kolejny przystanek na trasie podróży po Polsce Mustache On Tour to Warszawa i PKiN. Po raz kolejny będziecie mogli spędzić 36 godzin wypełnionych wyjątkową modą, wspaniałym designem, wybornym jedzeniem i wyśmienitą muzyką. 
Data: 21. kwietnia
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

4. WEGE BAZAR – JEMY TRAWĘ! –  w niedzielę kolejna edycja Wege Bazaru. Tej odsłonie przyświeca hasło „Jemy Trawę”. Wszyscy uwielbiają tę porę roku – pierwsze ogórki małosolne, pierwsze listki rukoli, pierwsze szparagi… Odkryjmy zieloną moc!
Data:  22. kwietnia
Start:  12.00
Więcej info: FB EVENT

5. JESTEM MIŁOŚCIĄ – Piekło nad Niebem zaprasza na kolejny pokaz filmowy z cyklu „Zmysłowa Niedziela z G’rls Room”! Rozpieszczające zakończenie tygodnia za czerwoną kotarą – w nastrojowej przestrzeni, z wysmakowanym kinem i drinkiem w dłoni. Na trzecim już seansie zobaczycie „Jestem Miłością” (reż. Luca Guadagnino).
Data: 22. kwietnia.
Start: 19.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Piekło nad Niebem

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany