Wulgarność. Prymitywizm. Gazy. O tym, co kogo brzydzi i czy warto robić rzeczy na grubo będziecie mieli okazję pogadać w BARdzo bardzo na następnym Kreatywnym Piątku.  Obleśne reklamy pokaże Jan Mirosław z DDB&tribal.

Kreatywny piątek – o czym pogadacie tym razem?

Tematem przewodnim piątkowego spotkania będzie przekraczanie granic dobrego smaku. Wulgarność i prymitywizm. Czym „wypada” szokować w reklamie, a czego lepiej nie ruszać? Gdzie przebiega granica reklamowej obrzydliwości i czy warto robić rzeczy „na grubo”? O najbardziej „niesmacznych” kreatywnych realizacjach opowiadać będzie Jan Mirosław, senior copywriter z DDB&tribal. Zgodnie z tradycją „Kreatywnych Piątków” – oburzać się i dyskutować będzie można wspólnie, w szerokim gronie i w przyjemnej atmosferze.

Kreatywne Piątki” to cykliczne spotkania organizowane przez Papaya Films i dedykowane wszystkim, którym bliska jest branża kreatywna. Zaczęły się w małej salce konferencyjnej w siedzibie Papaya Films na Powiślu, a rozrosły do rozmiarów wykraczających poza możliwości wielu stołecznych klubów. Spotkania mają formę otwartą i służą przede wszystkim inspiracji i nieskrępowanej wymianie myśli i opinii. Nieodłącznym elementem organizowanych w piątkowe wieczory spotkań jest prezentacja filmów reklamowych i zażarta na ich temat dyskusja.

Miejsce: BARdzo bardzo
Data: 20. kwietnia
Start: 19.00
Wstęp Wolny!

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany