Tegoroczną edycję Record Store Day Warsaw będziemy celebrować przez cały weekend 21. i 22. kwietnia, w centrum kulturalnym Mała Warszawa (dawna Fabryka Trzciny). Ponad 40 wystawców z całej Polski w jednym miejscu!

 

Od godziny 11:00 zapraszamy na targi muzyczne, na których będziecie mogli wybierać spośród szerokiej oferty ponad 40 wystawców z całej Polski – sklepów płytowych, wytwórni muzycznych i niezależnych wystawców. Pojawią się też goście z UK: On the Corner – label roku 2017 wg Gillesa Petersona (BBC 6 , Worldwide FM) oraz Lanqudity Rec.

Ponadto: pokazy sprzętu i akcesoriów do winyli, dj-sety i showcasy, spotkania i panele dyskusyjne oraz wystawa wyjątkowych okładek płyt autorstwa Rosława Szaybo i Stanisława Zagórskiego – polskich grafików światowej sławy, którzy tworzyli okładki m.in. dla: Janis Joplin, Boba Marleya, Judas Priest, The Clash, Arethy Franklin czy Milesa Davisa. Będzie również okazja do rozmowy z Rosławem Szaybo, który zaszczyci nas swoją obecnością w niedzielę o godzinie 16:00.

We współpracy z Against Gravity w sobotę i niedzielę wyświetlone zostaną cztery głośne dokumenty muzyczne: “Sonita”, “Patti Smith. Sen życia”, ” Droga do Jah”, “Rumble. Jak Indianie zatrzęśli światem”.

Wydarzeniami towarzyszącymi RSDW będą oczywiście wieczorne koncerty. W sobotę w Małej Warszawie wystąpią Kosi JWP i Łajzol JWP z legendarnego JWP ze swoim nowym projektem Jetlagz
– Jetlagz koncert premierowy na RSDW 2018 (+after), w niedzielę usłyszycie jazzowe odkrycie z Londynu, zespół Collocutor
– Collocutor (UK) na RSDW 2018.

Bilety na koncerty : goingapp.pl

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany