Kulturalny weekend: 13. – 15. kwietnia

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI  – piątkowy wieczór rozpocznijcie w DZiKu na koncercie Młynarski Plays Młynarski. Gaba Kulka i zespół pod kierownictwiem Jana Młynarskiego wykonują interpretacje przebojów Wojciecha Młynarskiego. Cudne!
Data: 13. kwietnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

2. TARG ŚNIADANIOWY: START SEZONU  – wracają, ukochane przez Warszawiaków, Targi Śniadaniowe! Już w tę sobotę startują wydarzenia na Żoli i Mokotowie! Pogoda zapowiada się świetnie – warto wpaść!
Data: 14. kwietnia

Start: 9.00 (Żoli), 10.00 (Moko)
Więcej info: FB EVENT

3. VINTAGE DAY W KINIE LUNA – to jedne z najfajniejszych warszawskich targów vintage. Najpiękniejsze i najciekawsze perełki z vintage shopów w jednym miejscu. Tutaj można znaleźć naprawdę niesamowite ubrania!
Data: 14. kwietnia
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

4. ŚNIADANIE W PAŁACU –  kolejny śniadaniowy powrót weekendowy. W barze i na tarasie, w przemiłej atmosferze, za 35 zł jesz ile chcesz! Niedziela ma być słoneczna, więc może być bardzo przyjemnie!
Data:  15. kwietnia
Start:  10.30
Więcej info: FB EVENT

5. KONCERT URODZINOWY SINFONII VARSOVII – wyjątkowy koncert Sinfonii Varsovii w Teatrze Wielkim. Gościem specjalnym koncertu urodzinowego Sinfonii Varsovii będzie południowokoreańska skrzypaczka Bomsori Kim.
Data: 15. kwietnia.
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany