Home WydarzeniaKulturalnie WORLDWIDE VEGAN BAKE SALE W HALII GWARDII

WORLDWIDE VEGAN BAKE SALE W HALII GWARDII

by admin

ProVeg, organizacja zajmująca się budowaniem świadomości żywieniowej, zaprasza na Worldwide Vegan Bake Sale – ogólnoświatową inicjatywę, która łączy w sobie popularyzację pysznych wegańskich wypieków ze zbiórką funduszy na cele dobroczynne. 

Worldwide Vegan Bake Sale w Warszawie

15. kwietnia rozpoczyna się Worldwide Vegan Bake Sale. Jako pierwsze z miast w Polsce do akcji przyłączyły się Warszawa i Katowice. W Warszawie akcja odbędzie się w godzinach 10.00-17.00 w Hali Gwardii. Gościem specjalnym będzie Weganon (Paweł Ochman) – popularny bloger kulinarny, mistrz roślinnych wypieków i autor książki “Pyszności z roślin”.

W godzinach 13.00-14.00 poczęstuje gości pysznymi ciasteczkami i wypiekami, które sam na tę okazję przygotuje. W akcji wezmą również udział wystawcy z Hali Gwardii: BioCake, Happy Lassi&Sweets, Brasil on The Plate, Oh My Goji, Ottomańska Pokusa i Żarcie Mamuśki. Przygotowane przez nich wegańskie ciasta i słodycze będą dostępne na specjalnie oznaczonym stanowisku organizacji ProVeg.

Datki od próbujących roślinnych smakołyków gości, zostaną przeznaczone na opiekę nad świnką Grażynką ze schroniska w Korabiewicach, prowadzonego przez Fundację Viva! 

Miejsce: Hala Gwardii Data: 15. kwietnia Start: 10.00 Wstęp Wolny

You may also like