MOMU’sic Maker’s – więcej niż koncert. Całoroczny cykl akustycznych koncertów jednych z najbardziej lubianych artystów. MOMU otwiera podziemia. I to na niemałe wydarzenia. Ruszył całoroczny cykl comiesięcznych, akustycznych koncertów znanych zespołów na Wierzbowej. Z dala od tłumu, setek zasłaniających głów i przeciskania się pod samą scenę, MOMU prezentuje koncerty ulubionych zespołów Polaków w nieco innym wydaniu. Musicie przyjść i to zobaczyć!

Pierwszy koncert w ostatni weekend kwietnia – UKEJE

Już 26. kwietnia koncert UKEJE zaraz po nim Natalia Przybysz & Raphael Rogiński Na każdy z koncertów obowiązuje ograniczona pula biletów, dlatego już teraz warto postarać się o wejściówkę.

Piwniczny klimat, domowa atmosfera, whisky, publiczność siedząca w dowolnym miejscu na poduszkach  i kocach to tylko przedsmak tego, co będzie się działo w każdy czwartek miesiąca w MOMU. Cała inicjatywa cyklu powstała dzięki współpracy MOMU z agencją muzyczną Ymusic oraz partnerstwu marki Maker’s Mark.

MOMU’sic

MOMU’sic – to przede wszystkim wyjście na przeciw naszym Gościom oraz wszystkim osobom  z zewnątrz, którzy chcą zaznać czegoś innego. Akustyczne koncerty mają niesamowity klimat i tworzą silną, emocjonalną więź między artystą a odbiorcą, której nie zawsze można doświadczyć podczas dużych koncertów. Undergroundowy charakter koncertów ma jeszcze bardziej podkreślić klimat i podkręcić niszową atmosferę całorocznego cyklu.

Koncerty odbywają się w każdy czwartek miesiąca o godzinie 20:00.

Szczegółowe daty oraz wszelkie informacje znajdują się na wydarzeniu na Facebooku, które na bieżąco jest aktualizowane: facebook.com/momu

Bilety na koncerty w cenie 10 zł
– dostępne na miejscu – MOMU ul. Wierzbowa 9/11 Warszawa
– poprzez stronę GOOUT – https://goout.net/pl/warszawa/

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany