Melanże w ten weekend 6. – 7. kwietnia

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. PRYZMAT W NIEBIE – to już trzecia edycja multimedialno – wizualnego projektu PRYZMAT – cyklu wydarzeń tworzonych przez NuCasaNowosad & EYE. Tej nocy NIEBO przeniesie Was w totalnie nieznane i niezbadane rejony, a tej nieziemskiej podróży towarzyszyć będą najświeższe, elektroniczne dźwięki.
Data: 6. kwietnia
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

2. SPORTOVA KAROVA – piątunio na nowej Karovej zapowiada się zacnie! Do tańca zagrają Wam świetne Princess Rap i Zeppy Zep. Szykujcie się na noc pełną tańca!
Data: 6. kwietnia
Start: 23:00
Więcej info: FB EVENT

3. NOC EJTISÓW W KULTURALNEJ – lata osiemdziesiąte to czas beztroskiej zabawy, świetnej muzyki i szalonego stylu! Wbijajcie potupać nóżką w oldschoolowym stylu. Zagrają m.in. AM Radio i Mikołaj Komar. Będzie super!
Data: 6. kwietnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 4. BYŁAŚ SERCA BITEM –Miłosny klasyk nad klasykami! Świetna muza, najlepsze drinki i szalone towarzystwo. W Miłości każda noc jest boska! Zagra dla Was m.in. Ment XX. Can’t wait!
Data: 7. kwietnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. AFTER PO AUDIORIVER LAB  –After po evencie Audio. Headlinerem melanżu będzie Scuba, ale reszta ekipy też jest zacna. W końcu to Smolna, a na Smolnej zawsze jest dobrze i mocno!
Data: 7. kwietnia
Start: 23:30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: NIEBO


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany