Melanże w ten weekend 30. marca – 1. kwietnia

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. ROCK THE BOAT W LEVEL 27 – za oknem zima, ale jeśli chcecie poczuć letni klimat to wpadnijcie do level 27! Tej nocy popłyniecie w wyjątkowy rejs. Za muzyczną oprawę zadba Mabu & Larry Lane. Lista FB Free do 00:00 (zapisy do 21:00 w dniu imprezy)  – dziewczyny z listy wchodzą za darmo przez całą noc! Dress code: Smart Casual.
Data: 30. marca
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

2. DOUBLE TROUBLE W KLUBIE SPATiF – jak piątek, to tylko piosenki do: picia kolejnych drinków i zdzierania butów na parkiecie! Zdecydowanie możecie liczyć na Double Trouble. Z nimi gwarantujemy zabawę do rana! Widzimy się w SPATiFie!
Data: 30. marca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

3. SOBOTY W KOSMOSIE – to już ostatnia marcowa sobota w Kosmosie, którą przejmuje 𝖘𝖟𝖐𝖆𝖑𝖚𝖓𝖊𝖐. To krakowsko-warszawska seria imprez prowadzonych przez DJ-a Smakowitą Pajdę, związanego również z kolektywem MESTIÇO i niegdyś Vatican Vibes. Poza prowodyrem Pajdą wystąpi też rodzina rezydentów Szkalunku. Przykurzone płyty, house dla outsiderów, przyjemny brzdęk. Wejście free!
Data: 31. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 

 4. STUDIO JAJO | NIKO DAMN & DJ PUNCHLINE – STUUUUUUUDIO JAJO, CO ONI NAM ZAGRAJĄ? Nie wiemy już co jest na serio a co żartem. Wiemy tylko, że połączenie Prima Aprilis i Wielkanocy musiało się tak skończyć. W Piekle nad Niebem jajcują: Niko Damn Rozbicki i DJ PUNCHLINE. Wejście: lista FB FREE przez całą noc!
Data: 1. kwietnia
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. WIELKANOC LOKALSÓW  – w Wielkanocną niedzielę Smolna zaprasza Was na imprezę z lokalsami, podczas której odbędzie się warszawska premiera projektu Seltron 400 live tworzonego przez naszego rezydenta – Eltron oraz SLG. Zagrają: Seltron 400 live, Angelo Mike, Anja Kraft i Pitti Schmitti .
Data: 1. kwietnia
Start: 23:30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Piekło nad Niebem

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany