Wiosna to nie tylko zmiana czasu na letni, rozkwit wszelakich roślin i wyższa temperatura. Wiosna to także zupełnie nowa karta dań restauracji Orzo People Music Nature. Naturalna sensacja, która rozkocha w sobie całe miasto! Co znajdziecie w środku?

Nowe menu w Orzo – co znajdziecie w środku?

Wśród propozycji odświeżonego i zaskakującego menu znajdują się sycące dania, lekkie warzywne dodatki, propozycje dla wegetarian oraz najwymyślniejsze koktajle Orzo Coctail Bar. Całość jest jeszcze bardziej naturalna niż dotychczas, krocząc na równi ze światowymi trendami gastronomicznymi.

Na szczególną uwagę zasługuje niepowtarzalny Crispy Pulled Beef BBQ, czyli król ciepłych bułek z podwójną ilością cebuli i szarpaną wołowiną w chrupiącej panierce. W kontrze do mięsnej propozycji, pojawia się pyszny Black Beluga Burger z kotletami przygotowanymi tak, aby zaspokoić codziennie zapotrzebowanie białka każdego roślinożercy. Należy także wspomnieć o Salami Picante Vegan – pizzy z wegańskim serem, wegańskim pepperoni posypanej rukolą. Jest też coś dla miłośników mięsa! Chorizo Juicy Lucy to ser żółty zatopiony w najlepszym mięsie w towarzystwie talarków kukurydzianych.

Te pyszności uzupełnione są przez najróżniejsze przystawki, kremowe sosy oraz chrupiące i zielone bowle. Natomiast Orzo Coctail Bar poleca szczególnie zwrócić uwagę na nowoczesną kawę Monochrome, czyli espresso z aktywnym węglem, wanilią, mlekiem i lodem. Restauracja Orzo będzie także kontynuowała tradycję słynnych promocji, m.in. śniadaniowych.

Lunche i promocje

Od poniedziałku do piątku, od 12:00 do 16:00, szef kuchni zaprasza też na super lunche i dodatkowe promocje, na każdy dzień tygodnia:

PONIEDZIAŁEK. Burger ORZO tylko 21,90 zł i piwo (Pilsner) tylko 5 zł!

WTOREK. Pizza Margherita jedyne 10 zł, a Aperol Spritz tylko 15 zł!

ŚRODA. Listrowa Sangria tylko 24,9zł i Orzoella Mixta tylko 49,90 zł

CZWARTEK. Kieliszek wina Megazine tylko 12zł, a Stek z rostbefu tylko 29,90 zł!

PIĄTEK. 4 shoty ORZO Cocktail Bar tylko 20 zł!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany