Piekło nad Niebem zaprasza na cykl filmowy „Zmysłowa Niedziela z Enter the ROOM x G’rls ROOM”! Rozpieszczające zakończenie tygodnia za czerwoną kotarą – w nastrojowej przestrzeni, z wysmakowanym kinem i drinkiem w dłoni.

Niedziela z filmem “Służąca” – o czym opowiada film w reżyserii Parka Chan-wooka?

Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. „Służąca” to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. „Służąca” podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

Miejsce: Piekło nad Niebem
Data: 25. marca

Start: 20.00
Wstęp Wolny!

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany