Melanże w ten weekend 16. – 18. marca

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. ORKIESTRA MIŁOŚCI: TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON – Nick Sinckler Fan Page (USA) zaprasza na wyjątkowy Wieczór z największymi przebojami Michaela Jacksona w Miłości! Największe hity Michaela Jacksona przygotowane przez zespół specjalnie na ten wieczór. Od Jacksons 5 do płyt późniejszych i dobrze znanych jak Of the wall, Thrilller, Bad, Dangerous, Invincible czy Forever Michael i innych, które kryją w sobie mniej znane perełki. To będzie prawdziwa muzyczna podróż w czasie.
Data: 16. marca
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. UL – KOVVALSKY – w piątek w ULu zagra kolega Kovvalsky. Znany biegacz, fotograf, podróżnik, promotor i DJ. Zawsze tu i tam. Muzyka do wspólnego wszystkiego. Widzimy się przy barze!
Data: 16. marca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

3. PATIO FLIRTINI SUKIENKI MINI  – liczy się dobry klimat. Dlatego w sobotę muzycznymi gośćmi Patio będą artyści blisko związani z labelem Flirtini, ziomki i przyjaciele, producenci i dje w jednym. Specjaliści od złamanych serc i niespełnionych obietnic. O głośność, atmosferę, taneczne numery i dobre wspomnienia zadbamy wspólnie. Wy zadbajcie o drugą połówkę i poranne powroty do domu. Za gramofonami Flirtini Crew: Chloe Martini, LOAA, Jedynak & Ment XXL.
Data: 17. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 4. 54 URODZINY SCOOTERA –  Król Muzyki, H.P. Baxxter – ma się lepiej niż dobrze. I właśnie obchodzi swoje 54. urodziny! Przybywajcie wspólnie je świętować! Zagrają na niej m.in. MIKOUAJ REJW (WIXAPOL), DJ Dżumaga (Fajne Rzeczy), EARGASM GOD i inni…
Data: 17. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. SŁODKIE LATA 90.  – do Nieba wracają GLASS Hunters! Wicked Game by GLASS Hunters – oj będzie się działo!! W tym czasie w Piekle zagra Eklektik Selektah! To będzie gorąąąący weekend!
Data: 17. marca
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany