Kolejny poniedziałek to kolejna niespodzianka od Klubu Komediowego! Już w najbliższą środę polecamy spektakl „Improwizacje do rozmowy” z udziałem Andrzeja Chyry i Agnieszki Drotkiewicz i jak co tydzień mamy dla Was miły poniedziałkowy prezent!

Na czym polega spektakl?

Poprzednio gospodyni programu gościła Marka Bieńczyka – pisarza, historyka literatury, enologa, autora esejów najwyższej próby, laureata nagrody literackiej Nike za powieść „Książka twarzy”. Jej kolejnym rozmówcą będzie Andrzej Chyra – aktor (od 2008 roku związany z Nowym Teatrem w Warszawie), a także reżyser teatralny i operowy. Znany m.in. z roli Gerarda Nowak w filmie „Dług” Krzysztofa Krauzego oraz Lucjana Bohme, tytułowego komornika z filmu Feliksa Falka. Za obie kreacje nagrodzony Polską Nagrodą Filmową – Orłami, Złotymi Lwami oraz Złotymi Kaczkami. Współpracował na planie z najbardziej cenionymi polskimi reżyserami: Andrzejem Wajdą, Jackiem Borcuchem, Małgorzatą Szumowską, Markiem Koterskim  i Urszulą Antoniak . Obecnie pracuje na planie filmu „Eter” Krzysztofa Zanussiego. W teatrze stworzył szereg przejmujących ról w przedstawieniach Krzysztofa Warlikowskiego, Grzegorza Jarzyny i innych reżyserów. Na deskach paryskiego teatru Odeon grał u boku Isabelle Huppert w „Tramwaju” i „Fedrach”. Wielkim sukcesem była „Czarodziejska Góra” Pawła Mykietyna w reżyserii Andrzeja Chyry.

Prowadzona na żywo rozmowa posłuży jako inspiracja do spektaklu w wykonaniu improwizatorów z projektu Wycieczki osobiste. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

Miejsce: Klub Komediowy
Data: 14. marca
Start: 19.00
Bilety: 20 zł (ulgowe), 30 zł (normalne)

Hasło konkursowe #1: Wszystko, co kocham
Hasło konkursowe #2: Wszyscy jesteśmy Chrystusami
Zdjęcia w kolażu: Katarzyna Krawczyk i Antonina Samecka

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany