Po ogromnym sukcesie dwóch poprzednich edycji, Warszawski Festiwal Kawy powraca już w marcu! Tym razem ideę wielkiego targu kawowego dopełni jedno z najpopularniejszych na świecie wydarzeń baristycznych. A to wszystko zbliża się wielkimi, aromatycznymi krokami! Już 10 marca, specjalnie dla znawców i amatorów kawy, Warszawski Festiwal Kawy znów zagości w Domu Baci Jabłkowskich.

Kolejna edycja Warszawskiego Festiwalu Kawy

Zainteresowanie poprzednimi edycjami Warszawskiego Festiwalu Kawy przekroczyłO oczekiwania organizatorów. Kilka tysięcy osób, które odwiedziło te wydarzenia, stało się najlepszym potwierdzeniem, że kawa to potrzebne i poszukiwane zagadnienie na kulinarnej mapie stolicy! Organizatorzy z ostrożnością podchodziLi do działań towarzyszących, czyli warsztatów i wykładów, dotyczących kawy i tematów okołobaristycznych. Okazało się jednak, że to strzał w 10! Uczestnicy Warszawskiego Festiwalu Kawy to osoby bardzo otwarte na poszerzanie wiedzy i umiejętności, związanych z przyrządzaniem i właściwościami kawy.
 
Podczas wydarzenia odbędą się zawody dla profesjonalnych baristów, ale Warszawski Festiwal Kawy to gratka nie tylko dla baristów czy aspirujących amatorów! Na scenie czekają liczne wydarzenia organizowane wspólnie z marką Colours of Coffee, która szkoli początkujących w tej branży. Ponadto liczne wykłady, prezentacje, cuppingi, pokazy, palenia kawy i wieeele innych.
 
Miejsce: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
Data: 10. marca
Start: 10.00
Wstęp: 10 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany