Schronisko w Korabiewicach VIVA, popularnie zwane Korabki i Fundacja Viva od lat pomaga zwierzakom, ale wciąż mają problemu, z którymi nie mogą sobie poradzić. Trzeba im pomóc, a jeśli przy okazji można zrobić tatuaż? Dla nas brzmi super ! Sprawdź, co szykuje Iskra Pole Mokotowskie.

Dzień dziarytatywny – dziara na rzecz zwierzaków

Placówka musi się stale rozwijać, aby móc efektywnie pomagać ukochanym futrzanym przyjaciołom. Jedna z wolontariuszek postanowiła w zespół z grupą przyjaciół, kolegami i koleżankami po fachu oraz ludźmi czynu pomóc zwierzakom. Tak powstała idea Dnia Dziarytatywnego.

Tego dnia wybrani tatuażyści będą dziarać swoje flashe a cały dochód zostanie przeznaczony dla Schroniska w Korabiewicach VIVA. Jak to działa?

– na tę okazję artyści przygotują swoje flashe, czyli niewielkie rysunki, spośród których będzie można wybierać na miejscu
– flashe opublikujemy wcześniej ale nie prowadzimy zapisów ani rezerwacji, obowiązauje zasada “kto pierwszy ten lepszy”
– każdy flash wykonywany jest tylko raz

Co poza tatuażami?

Będą również opowieści o Korabkach, prelekcje o psiej behawiorystyce, kiermasze, wegeżarcie, pełno miłośników zwierząt a zwieńczy całość after – w końcu wyjście do klubu zobowiązuje, róbmy karnawał! Poznasz historię schroniska, ludzi, którzy dbają o zwierzaki, a przede wszystkim osadź w tej akcji siebie.

Iskra nie byłaby Iskrą, gdyby nie zaproponowała również wieczornego uderzenia. Po tatuowaniu zostańcie na szalone After Party, na którym zagrają m.in. Kovvalsky, Pitti Schmittii, Hadrian i Private Press.

Miejsce: ISKRA Pole Mokotowskie
Data: 10. marca
Start: 12.00, 20.00 (After Party)
Wstęp Wolny!

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany