Top 5: Pomysły na ten tydzień 5 – 8. marca

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. WARSZTATY KALIGRAFII PIÓREM  – wieczorowa Szkola Zawodowa to cykl warsztatów organizowanych w Stacji Muranów. To rozmaite zajęcia, prowadzone przez ludzi o wyjątkowym talencie i pasji, chętnych do przekazania swojej wiedzy. Zajęcia łączy jedno – powrot do manualności, czyli umiejętności przydatnych i tradycyjnych, czasami nieco zapomnianych. Po zeszłorocznym sukcesie warsztatów kaligrafii i rysunku botanicznego Grzegorz Jarzynowski ze studia Tusz za Rogiem poprowadzi warsztaty z kaligrafowania piórem. 
Data: 5. marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. GDYŃSKA SZKOŁA FILMOWA | THE BEST OF VOL. 1 – polska premiera zbioru najlepszych krótkich filmów fabularnych z Gdyńskiej Szkoły Filmowej, które będą miały premierę kinową 9. marca pod wspólnym tytułem GDYŃSKA SZKOŁA FILMOWA – THE BEST OF vol 1. Filmy są dobrane kluczem najbardziej docenianych na festiwalach z ostatnich 5 lat. 
Data: 6. marca
Start: 20.15
Więcej info: FB EVENT

3. RAPSY I SAMPLE I MIŁOŚĆ! 80’S NYC EDITION VOL. 1 –w środy w Miłości bedzięcie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym, edukacje i zabawę, popłyniecie do korzeni hip-hopu, pobujacie się w rytmie klasyków, zobaczycie co nowe i świeże. Trzecia odsłona rapowego cyklu na Kredytowej 9! Na miejscu znajdziecie najlepszych wykładowców: Eklektik Selektah, Kool Phats, Dj Bulb tym razem na warsztat idzie stara szkoła rapu czyli Nowy York lat osiemdziesiątych każdy z grających przygotuje krótki tribute dla swojej ulubionej postaci z epoki. 
Data:  7. marca
Start:  21.00
Więcej info: FB EVENT

4. SMOLNE KINO: “21 X NOWY JORK” – trzecia edycja “Smolnego Kina” – cyklu spotkań z twórcami filmów i projekcji ich dzieł. Wieczorem 7. marca obejrzycie “21 x Nowy Jork” Piotra Stasika. Reżyser będzie gościem specjalnym wydarzenia. 
Data: 7. marca
Start: 19.30
Więcej info: FB EVENT

5. ROZTAŃCZONE CZWARTKU – Roztańczone Czwartki: Milonga w Białej! Już w najbliższy czwartek w Białej rusza taneczny cykl imprez!  Wieczór pełen tańca, wina, szampana i muzyki na żywo. To idealny pomysł na Dzień Kobiet! Przeniesiecie się na roztańczone ulice Buenos Aires i poczujecie magię tanga. Bez znaczenia czy jesteś tancerzem, pasjonatem, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze taneczne kroki. 
Data: 8. marca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany