Home WydarzeniaKoncerty NIEDŁUGO NAJMNIEJSZY FESTIWAL ŚWIATA! KTO ZAGRA NA UNLISTED FESTIVAL VOL.1?

NIEDŁUGO NAJMNIEJSZY FESTIWAL ŚWIATA! KTO ZAGRA NA UNLISTED FESTIVAL VOL.1?

by admin

Millenialsom w okolicach trzydziestki czasem nie chce się już szaleć na ogromnych muzycznych festiwalach. Oczywiście nie wszystkim! Jeśli jednak należysz do grupy, która coraz bardziej ceni sobie intymniejsze eventy – Unlisted Festival powinien ci się spodobać! Znamy kolejnych artystów, którzy pojawią się na scenie.

Kto wystąpi na kameralnej scenie Unlisted Festival?

LINIA NOCNA

Linia Nocna to duet, który tworzą Monika “Mimi” Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Jesienią Linia Nocna supportowała KARI w czasie jej trasy koncertowej „I am Fine” oraz Kubę Badacha i jego „Oldschool” w warszawskim Teatrze Roma. Zespół wystąpił także w ramach Warsaw Music Week. Już 16 marca 2018 na rynku pojawi się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza oraz Buslava. Materiał charakteryzują elektroniczne brzmienia i nowoczesne produkcje, ale w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje też delikatności i poetyckości.

SURMA

Magazyn “Musikexpress” określił artystkę jako największą nadzieję portugalskiej sceny muzycznej. Surma ma za sobą koncerty na najbardziej prestiżowych festiwalach muzycznych.Będzie to pierwszy występ artystki w Polsce.

Surma to niezależność, magia i wolność. Jednoosobowy band artystki to fuzja muzycznych inspiracji, historii i niezwykłych emocji. Jej debiutancki album „Antwerpen“, który podbija zachodnie rynki, składa się z 10 niezwykłych utworów. Każdy z nich, napisany w innym języku, skupia się wokół tematu podróży, domu i szukania swojego miejsca na świecie.

HEIDRIK 

Muzyka HEIDRIKA to połączenie filmowej wrażliwości, akustycznego brzmienia klasycznych instrumentów i bezbłędnych kompozycji z poetycką warstwą liryczną. Debiutancki album „Funeral”, który ukaże się na polskim rynku 16 marca 2018 roku, to zbiór przepięknych, ulotnych utworów, pełnych charakterystycznego dla Wysp Owczych – stamtąd pochodzi HEIDRIK – klimatu i równie typowego dla tego regionu świata liryzmu. Album został wyprodukowany przez Janusa Rasmussena, połowę znanego duetu Kiasmos, a wydany przez Fonobo Label. Fanom kina HEIDRIK znany jest jako niesamowicie utalentowany reżyser. Jego ostatni film „Skuld” był nominowany do duńskiej nagrody Ekko Award w aż pięciu kategoriach i ostatecznie zwyciężył w dwóch. 

Unlisted Festival to nie tylko muzyka na najwyższym poziomie, ale także sztuka wizualna! Podczas pierwszej edycji festiwalu będziemy mogli oglądać prace Eleonory Rogińskiej pod hasłem: „Małe rzeczy”.

Miejsce: Mysia 3 Data: 9. marca Start: 20.00 Bilety: 35 zł (I pula), 40 zł (II pula), do nabycia TUTAJ

[Google_Maps_WD id=1215 map=67]

You may also like