Home WydarzeniaKulturalnie DZIEŃ KOBIET JUŻ ZA KILKA DNI! CO ROBIĆ W WARSZAWIE?

DZIEŃ KOBIET JUŻ ZA KILKA DNI! CO ROBIĆ W WARSZAWIE?

by admin

 Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Kobiet. Już w najbliższy czwartek dziewczyny będą miały swoje święto! Co robić, aby wszystkie kobiety poczuły miłość i girl power? Sprawdź nasze pomysły!

1. KOCHAM KWIATKI, ALE POLEJ MI PROSECCO – to się nazywa konkret. Orzo nie owija w bawełne i zaprasza na kobiecy dzień zakrapiany prosecco. Poza obiadem z przyjaciółkami tego dnia będziecie mogły zasięgnąć rady profesjonalnych makijażystów i wziąć udział w make up’owych warsztatach. Czeka na Was multum atrakcji. Przez caaały dzień!
Data: 8. marca
Start: 
9.00
Więcej info: FB EVENT

2. WARSAW SHORT FRAMING: KOBIETA W OFFIE – w Dzień Kobiet w Domu Kultury Kadr zaprasza na kobiecą odsłonę cyklu prezentującego kino offowe. Zobaczycie cztery poruszające historie w paniami w rolach głównych. Ciekawe!
Data: 8. marca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. “KOBIECE ZMYSŁY” : WYSTAWA I KONCERT – wydarzenie malarsko – muzyczne dwóch młodych dziewczyn, które chcą pokazać wam, co im w duszy gra. Magiczne malarstwo i nastrojowa muzyka. Może być ciekawie.
Data: 8. marca
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT

 4. BURLESKOWY DZIEŃ KOBIET –  czy jest coś bardziej zmysłowego i kobiecego niż burleska? W najbliższy czwartek Worek Kości zaprasza na show, w którym udział wezmą  Rose de NoirJuicy Jane i Red Juliette oraz pierwszy raz na naszej scenie Maggie Rabbit, burleskowy sopran!
Data: 8. marca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

5. PANIE PROSZĄ PANÓW –  na koniec dnia wjeżdżamy na Jasną. Tego wieczoru za dj’ką staną same dziewczyny, które udowodnią, że Techno jest kobietą! Będzie grubo i do rana – w piątek lepiej weźcie wolne!
Data: 8. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk Photography

You may also like