Melanże w ten weekend 2. – 4. marca

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. LADIES HIT SQUAD BY PANI EKSCELENCJA – wydarzenie inaugurujące cykl imprez we współpracy z Pani Ekscelencja w The View! Na dobry początek mocne dziewczęce uderzenie w najlepszym stylu. Za DJką pojawią się aż 4 piękne DJki – Dj Mixtee oraz trio Princess Rap. To idealne rozpoczęcie marca – miesiąca stricte należącego do płci pięknej. Who run the world? Girls!
Data: 2. marca
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. UL BISTI & KAROL ALEKSANDER – w piątek w ULu zagrają Bisti i Karol Aleksander. Didżeje, koledzy, remikserzy i prezenterzy, związani z The Very Polish Cut Outs, Whiskey Disco i innymi sprawami. Muzyka do wspominania, zabawy. Widzimy się na Poznańskiej!
Data: 2. marca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

3. BELWEDERSKA 90210  – “Nie wszystkie elementy stylu nastolatków z “Beverly Hills 90210″ wróciły do sklepów. Nikt nie odważył się (jeszcze) reanimować koszul z poduszkami, które dramatycznie poszerzały ramiona, damskich krawatów i kapeluszy ze sztucznymi kwiatami.” – Elle Polska
Już dzisiaj w DZiKu 90’s party bez ograniczeń. I ty możesz zostać tańczącym Davidem Silverem. Dwa szybkie, jeden wolny. Zagra ostatni boysband na ziemi, czyli GLASS Hunters.

Data: 2. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

 4. ODBLASK – rajska atmosfera egzotycznych rave’ów w sercu nocnej Warszawy. Nadchodzi najbardziej tajemnicza impreza w historii Nieba. Daj okryć się promieniom ultrafioletowych lamp i tropikalnych dźwięków. Przygotuj się na ODBLASK.  Zagrają: Jedynak (FLIRTINI), Borucci & Kotojeleń, Zeppy Zep, Nowosad (Pryzmat), Pitti Schmitti (KOD), Bekett. W Piekło nad Niebem: Heights Beats, Alex Köffer.
Data: 3. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. DOBRANOC, DO JUTRA! – w pogoni za długimi nocami i ciepłym świtem, do utraty tchu, do przyjaciół i kochanków. dobranoc, do jutra! Rytmicznie w takt okołomiłosny grają: Czarlson, Buszkers, Ment XXL, Burn Reynolds. Plus sale w Miłośći rozniesie: Dj Erha.
Data: 3. marca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany