Kulturalny weekend: 23. – 25. lutego

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. OTWARCIE GALERII KOREAŃSKIEJ – już w najbliższy piątek w Państwowym Muzeum Etnograficznym otwiera się Galeria Koreańska, która sama w sobie stanowi replikę tradycyjnego koreańskiego domu. Cały projekt przybliży Wam tradycję i obyczajowość Korei, którą interesuje się coraz więcej osób.
Data: 23. lutego
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

2. POKAZ “W UŁAMKU SEKUNDY” – kino U-jazdowski w CSW zaprasza na pokaz filmu “W ułamku sekundy” z fenomenalną i piękną Diane Kruger w roli głównej. Film opowiada historię kobiety, której życie odmieniło się po ataku bombowym, w którym zginęli jej bliscy.
Data: 24. lutego
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

3. KOLAŻE Z NIEPODLEGŁĄ: WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH – super warsztaty dla dzieciaków w Narodowym Archiwum Cyfrowym. Maluchy poznają skarby archiwum i stworzą wyjątkowe prace plastyczne. 
Data: 24. lutego
Start:
11.00
Więcej info: FB EVENT

4. SPACER ŚLADAMI “LALKI” – spacer po Warszawie śladami historii Bolesława Prusa. Półtorej godziny historii i ciekawostek. Start pod pomnikiem Chopina w Łazienkach. 
Data: 25. lutego
Start: 15.00
Więcej info: FB EVENT

5. “MOJE IMPRO” KATARZYNY MICHALSKIEJ – scena impro, tym razem w SPATiFie. W niedzielny wieczór będziecie mogli zobaczyć tu Katarzynę Michalską, która zagra dla Was improwizowany monodram. Może być ciekawie!
Data: 25. lutego
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: jackmac34 / Pixabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany